SADENICE EXOTICKÝCH RASTLÍN

Česky Slovensky

Ako nakupovať

Nákup krok za krokom

  1. Všetky informácie o rastlinách, tj návod na ich pestovanie, spôsob ich využitia, botanickú charakteristiku, fotografie a ďalšie nájdete po kliknutí na Podrobnosti u každej rastliny.
  1. Ak chcete si objednať rastliny, ktoré ponúkame, zadajte v nižšie uvedenom formulári požadovaný počet sadeníc u každej z nich. Aktuálny stav objednávky sa Vám ukazuje na hlavnej strane vpravo.
  1. Akonáhle máte vybrané, pokračujte stlačením tlačidla Pokračovať alebo v hornej časti kliknite na Adresa dodania. V prípade, že je niektorá z rastlín už vypredaná, požadovaný počet sadeníc nie je možné vyplniť.
  1. Zadajte svoju adresu, e-mail a telefón. Ak nám chcete niečo povedať, napíšte to do poznámky k objednávke. Zaškrtnite súhlas s obchodnými podmienkami a kliknite na Pokračovať k rekapitulácii.
  1. Ak všetko v rekapituláciu súhlasí, kliknite na Pokračovať. Následne bude objednávka potvrdená. Počas cca jedného týždňa Vám príde e-mail, kde Vám presne všetko potvrdíme a uvedieme dátum dodania (prelom apríl / máj).
  2. Detailné informácie nájdete na stránke Obchodné podmienky, informácie o nás na stránke Kto sme a kontaktné informácie na stránke Kontakty.© PepinoGold.sk,
2002 – 2023