SADENICE EXOTICKÝCH RASTLÍN

Česky Slovensky

Aktuálne

Garancia 100 % kvality doručenia

[24. 1. 2017]

Naše rastliny si môžete objednať bez obáv ohľadne kvality doručenia. Všetkým zákazníkom ponúkame garanciu 100 % kvality doručenia poštou. Ak Vám rosltiny dôjdu poškodené, pošlite nám ich fotku a my vám vrátime 100% ceny poškodených rastlín vrátane pomernej časti poštovoného alebo Vám zašleme zadarmo nové rosltiny. Aby bolo možné garanciu uplatniť, balík musí byť prevzatý ihneď po jeho ohlásení poštou alebo najneskôr do dvoch pracovných dní od ohlásenia doručenia poštou.

Novinku pre rok 2016 tvorí Ficus Carrie známy ako Figovník

[30. 1. 2016]

V roku 2015 som do našej ponuky zaradili ďalšiu novú rastlinu. Tentokrát sa jedná o Ficus Carrie.

Pridali sme ďalšiu novinku Topinambur – Helianthus tuberosus

[22. 12. 2015]

V roku 2016 som do našej ponuky zaradili ešte jednu novú rastlinu. Jedná sa o Topinambur – Helianthus tuberosus, ktorý je všestranne využiteľná plodina vhodná aj pre diabetikov.

Novinku pre rok 2014 tvorí Pestrec mariánsky

[2. 1. 2014]

V roku 2014 sme do našej ponuky zaradili ďalšiu novú rastlinu. Tentoraz sa jedna o Pestrec mariánsky. Táto rastlina už veľmi dlho dobu je využívané predovšetkým na čaj, ktorý pomáha k ochrane pečene. Viac informácií o rastline a možnosť objednávky nájdete v časti venovanej tejto rastline.

Najnovšie sme do našej ponuky zaradili Kotvičník zemný

(24. 1. 2013)

Našu ponuku pre rok 2013 sme rozšírili o Kotvičník zemný – Tribulus terrestris. Jedná sa o rastlinu pomáhajúci pri chorobách obličiek a močových ciest, známy je tiež ako prírodné afrodiziakum. Viac informácií o rastline a možnosť objednávky nájdete v časti venovanej tejto rastline.

Spustili sme komplet nové stránky pre Slovensko

(1. 3. 2012)

S rastúcou obľubou ponúkaných rastlín v Českej republike a na Slovensku, sme sa rozhodli pre našich slovenských zákazníkov pripraviť úplne nový web určený priamo pre Slovensko. Teraz tu môžete nájsť všetky informácie priamo v slovenčine vrátane uvedenia cien v eurách.

Všetky informácie o pestovaní vybraných exotických rastlín vrátane fotogalérie a inovovaného spôsobu objednávania rastlín sú nami a časom overené. Veríme, že tieto stránky sa stanú cenným zdrojom informácií pre všetkých pestovateľov. Ďalšie novinky z nášho pestovania tu zverejníme už onedlho …
© PepinoGold.sk,
2002 – 2023