SADENICE EXOTICKÝCH RASTLÍN

Česky Slovensky

Kto sme

S pestovaním exotických rastlín máme už viac ako 25 rokov skúseností. V súčasnej dobe sme najväčší pestovateľ a dodávateľ sadeníc rastliny Pepíno Gold v Českej republike a postupne k tejto čoraz viac populárnej rastline pridávame ďalšie exotické rastliny. Rastliny nielen pestujeme, ale skúšame aj nové postupy a metódy ich pestovanie, z ktorých tie overené sú popísané v návodoch k jednotlivým rastlinám.

V roku 2002 sme začali ako jedno z prvých záhradníctvo v ČR s predajom na internete, ktorý sa stáva čoraz viac populárnym aj pri predaji rastlín. Za túto dobu sme veľmi zdokonalili spôsob balenia aj prepravy rastlín tak, že v 99 % prípadov dostáva zákazník rastliny vo vynikajúcom stave.

V roku 2010 sme začali rastliny zasielať aj na Slovensko, kde najmä rastlina Pepíno Gold má čím ďalej väčšiu obľubu medzi pestovateľmi. Rastliny tu zasielame priamo zo Slovenska, čo zaisťuje ich rýchlu a lacnú dopravu priamo k pestovateľom.

Úspešnosť pestovanie našich rastlín dokazuje aj úspech s rastlinou Pepíno Gold, ktorá získala hlavnú cenu výstaviska v rámci prestížnej výstavy Záhrada Čiech.
© PepinoGold.sk,
2002 – 2023